• Wpisów: 559
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 14:12
  • Licznik odwiedzin: 31 157 / 3043 dni
 
momo-kun
 
Warau Momo: Yo~. Ah, czy ktoś już słuchał SuJu? Strasznie podoba mi się to A-cha~! Słucham non stop!

Dziś były jakieś... dni przyrody czy cokolwiek i różne uniwersytety w Lublinie wystawiły różne budki. No i poszli pooglądać. I zostałam oczarowana! Przez kogo? Przez malego chłopca (około 7-8 lat... do takich mam słabość -.-' Chce mieć syna~), który wyglądał dosłownie jak Key z SHINee! Miał krótkie, kręcone blond włosy, dosłownie tak samo był obcięty jak Key!  Był ubrany w koszulę i rurki i takie wow, może mam jest shawolem~ I co się później okazało, ze miał brata bliźniaka! XD A ten brat też blondynek, tyle że włosy miał grzywkę i włosy trochę bardziej opuszczone i już nie kręcone. I był ubrana tak jak bra tylko że miał inny kolor koszulki! *O* Ah, i trzymali się za rączki! To takie urocze... zmieniam zdanie. Chce bliźniaków!

Jest nowa faza~. Tym tym tym tym... na kogo? Na Infinite~! Yay. Zakochałam się w tych gościach podczas Sesame Player. I chyba nic na to nie poradzę, że znów przerzuciłam się na SungYeola. Na początku był on, później Sungjong... i znów Sungyeol. Taka dziecinna twarz, takie dziecinne zachowanie... i taki wzrost O.o" Znaczy się... jego wzrost nie pasuje do buźki ^ ^"
I nawet wyznaczyłam już paringi, które popieram.
SungYeol_L_16092010061350.jpg

- Sungyeol i L
- Sunggyu i Woohyun
- Dongwoo i Hoya
Wybacz Sungjong ^ ^" Ale znam kilka osób, które mogę Cię przygarnąć XD Np. taka Aegyo~~
Ale jeszcze siuę uczę. Musze się jeszcze duuużo o nich nauczyć. Zakończyłam już swoją naukę o U-kissach, więc teraz czas na nich. Um.

Dziś miałam mnóstwo pracy z geografią -.-' Mamy ćwiczenia do dupy! Znaczy się.... są.. okropne i awykonalne! Serio! Taki: Wykonaj diagram udziału procentowego przedziałów wysokościowych w powierzchni ogólnej Europy i uzupełnij tabelę... Czy ktoś sądzi, że mi się chcę to robić? -.-"  Weż tu samemu to wszystko oblicz... ahh.

Cóż. Jutro... poniedziałek. Mam nadzieję, ze Simon i Martina wstawią Kpop Music Monday o B1A4. Znaczy się... to był krótki czas... ciekawe czy Bana się sprężyły i powysyłały zamównienia ^ ^" Zobaczymy. Choć jest też niby Kara.... zobaczymy.

Ogólnie ta cała sprawa z Karą i U-kissami mnie troszkę zdenerwowała. Znaczy się, nie zespoły, ale ten cały koleś -.-' Ah! Jak tak można! Psuje reputacje tych dwóch grup! Dobrze, ze przeprosił... ale wcześniej musiał to zrobić Soohyun...

Idziem spać. To był cieżki dzień. Ogólnie to wczoraj siedziałam do 3 i czytałam wspaniały fanfic o Sungyeolu i L'u~ ^ ^ Hehe. I właśnie skończyłam czytać fajny o U-kissach. KeMaru!

Dobranoc! Słodkich snów... i przepraszam za tak długą notkę ^ ^" Dziękuję tym, którzy przeczytali i przepraszam wszystkich... ze ostatnio nie mam czasu czytać i komentować waszych wpisów... Gomen.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków